03.10.2018 - Podpisanie porozumienia o współpracy z Wyższą Szkołą Bezpieczeństwa

Podpisanie porozumienia o współpracy pomiędzy Wyższą Szkoła Bezpieczeństwa a Polską Federacją Detektywów - Stowarzyszeniem Przedsiębiorców®

13 października 2018 r., podczas uroczystości inauguracji roku akademickiego w Wydziale Studiów Społecznych w Poznaniu zostanie podpisane porozumienie o współpracy pomiędzy Wyższą Szkołą Bezpieczeństwa a Polską Federacją Detektywów-Stowarzyszeniem Przedsiębiorców®.

Polska Federacja Detektywów - Stowarzyszenie Przedsiębiorców® reprezentuje sektor prywatnej ochrony bezpieczeństwa, zaś jego twórcami są profesjonalni prawnicy, reprezentanci dużych firm i kancelarii prawniczych, nauczyciele akademiccy i wykładowcy kadr detektywistycznych w Polsce o bogatym doświadczeniu i liczącej się pozycji na rynku usług detektywistycznych.

Strony porozumienia zobowiązują się do współpracy i współdziałania w zakresie podnoszenia jakości kształcenia w obszarze wiedzy o detektywistyce i problemach sektora prywatnej ochrony bezpieczeństwa.

Polska Federacja Detektywów - Stowarzyszenie Przedsiębiorców w ramach porozumienia i umowy patronackiej zobowiązuje się do:

1. Wsparcia federacyjnym autorytetem działań zmierzających do poprawy jakości kształcenia w obszarze wiedzy o detektywistyce i problemach sektora prywatnej ochrony bezpieczeństwa.
  2. Ułatwiania dostępu do istotnych informacji dotyczących zagadnień w obszarze wiedzy o detektywistyce i problemach sektora prywatnej ochrony bezpieczeństwa.
  3. Przekazywania do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych wspólnych wniosków dotyczących zmian w zakresie wykonywania zawodu detektywa, w tym w zakresie szkoleń osób ubiegających się o wydanie licencji detektywa.

Relacja z I Ogólnopolskiej Konferencji Popularnonaukowej

29.10.2019

Przedstawiamy zdjęcia z I Ogólnopolskiej Konferencji Popularnonaukowej, która odbyła się 16 października 2019 r. w Chorzowie.

Współpraca PFDSP i Ergo Hestia

02.10.2019

Polska Federacja Detektywów - Stowarzyszenie Przedsiębiorców® oraz ERGO HESTIA podjęły umowę o współpracy, na podstawie której Ergo Hestia oferuje członkom PFD ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w związku z wykonywaniem zawodu detektywa.

Więcej informacji w załączniku poniżej.

I Ogólnopolska Konferencja Popularnonaukowa

19.09.2019

Polska Federacja Detektywów - Stowarzyszenie Przedsiębiorców® oraz Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie

zapraszają do wzięcia udziału w I Ogólnopolskiej Konferencji Popularnonaukowej pt. „Współczesne problemy polskiej detektywistyki”, połączonej z wystawą pn. „Nowe technologie w służbie bezpieczeństwa biznesu”, która odbędzie się w d...