01.07.2018 - Posiedzenie Zarządu PFDSP, na którym omówiono aktualną sytuację kadrową w Federacji oraz przyjęto nowych członków

Relacja z I Ogólnopolskiej Konferencji Popularnonaukowej

29.10.2019

Przedstawiamy zdjęcia z I Ogólnopolskiej Konferencji Popularnonaukowej, która odbyła się 16 października 2019 r. w Chorzowie.

Współpraca PFDSP i Ergo Hestia

02.10.2019

Polska Federacja Detektywów - Stowarzyszenie Przedsiębiorców® oraz ERGO HESTIA podjęły umowę o współpracy, na podstawie której Ergo Hestia oferuje członkom PFD ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w związku z wykonywaniem zawodu detektywa.

Więcej informacji w załączniku poniżej.

I Ogólnopolska Konferencja Popularnonaukowa

19.09.2019

Polska Federacja Detektywów - Stowarzyszenie Przedsiębiorców® oraz Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie

zapraszają do wzięcia udziału w I Ogólnopolskiej Konferencji Popularnonaukowej pt. „Współczesne problemy polskiej detektywistyki”, połączonej z wystawą pn. „Nowe technologie w służbie bezpieczeństwa biznesu”, która odbędzie się w d...