11.10.2017 - Informacja dot. II Konferencji nt. Analizy Śledczej

W dniach 10-11.10.2017 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego w Opolu odbyła się II Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. „ANALIZA ŚLEDCZA”, na której nie mogło zabraknąć  Polskiej Federacji Detektywów Stowarzyszenia Przedsiębiorców.

Środowisko detektywów reprezentowali dr Wiesław Jan Modrakowski – Prezes Federacji (reprezentujący EXPERTUS>security-secret-services) oraz Andrzej Machowski – Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Federacji (reprezentujący firmę członkowską Beta Security System) .

Gospodarzem konferencji i moderatorem był prof. dr hab. Jerzy Konieczny.

W trakcie dwudniowych obrad naukowcy, prokuratorzy, eksperci z zakresu bezpieczeństwa rozważali i dyskutowali nad możliwościami wykorzystania nowoczesnych technologii w analizie kryminalistycznej, np. w związku zagrożeniami, jakie pojawiły się w cyberprzestrzeni, w tym zjawiskiem prania pieniędzy przy użyciu kryptowalut.

Relacja z I Ogólnopolskiej Konferencji Popularnonaukowej

29.10.2019

Przedstawiamy zdjęcia z I Ogólnopolskiej Konferencji Popularnonaukowej, która odbyła się 16 października 2019 r. w Chorzowie.

Współpraca PFDSP i Ergo Hestia

02.10.2019

Polska Federacja Detektywów - Stowarzyszenie Przedsiębiorców® oraz ERGO HESTIA podjęły umowę o współpracy, na podstawie której Ergo Hestia oferuje członkom PFD ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w związku z wykonywaniem zawodu detektywa.

Więcej informacji w załączniku poniżej.

I Ogólnopolska Konferencja Popularnonaukowa

19.09.2019

Polska Federacja Detektywów - Stowarzyszenie Przedsiębiorców® oraz Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie

zapraszają do wzięcia udziału w I Ogólnopolskiej Konferencji Popularnonaukowej pt. „Współczesne problemy polskiej detektywistyki”, połączonej z wystawą pn. „Nowe technologie w służbie bezpieczeństwa biznesu”, która odbędzie się w d...