15.03.2019 - Posiedzenie Zarządu PFDSP

Dnia 15 marca 2019 odbyło się Posiedzenie Zarządu PFDSP, na którym omówiono przygotowania do Walnego Zgromadzenia Członków Federacji oraz rolę Federacji w aktualnym systemie ochrony bezpieczeństwa – w tym:
a.    Prezentacja założeń nowelizacyjnych do ustawy o usługach detektywistycznych
b.    Informacja dot. rażącej nierówności praw i obowiązków detektywa  w aktualnym stanie prawnym

Pierwsze posiedzenie Rady Programowej Polskiej Federacji Detektywów

12.04.2019

W dniu 12 kwietnia 2019 r. odbyło się pierwsze posiedzenie Rady Programowej Polskiej Federacji Detektywów®

Posiedzenie Zarządu PFDSP

15.03.2019

&...

Posiedzenie Zarządu PFDSP, na którym przyjęto nowych członków do Federacji

05.02.2019

Dnia 5 lutego 2019 odbyło się Posiedzenie Zarządu PFDSP, na którym przyjęto nowych członków do Federacji

09.12.2018

Z dniem 9 grudnia 2018r. miało miejsce objęcie zawodu detektywa opisem przez Centralny Instytut Ochrony Pracy-Państwowy Instytut Badawczy w ramach projektu finansowanego przez  Europejski Fundusz Społeczny – Programu Operacyjnego WIEDZA EDUKACJA ROZWÓJ 2014-2020 (PO WER)

Detektyw Koszalin